مرکز دانلود

راه اندازی سریع

پیش از شروع بحث لازم است عرض کنیم دستگاه در حالت دیفالت دارای تنظیمات PS4 است و به محظ اتصال به کنترلر XBOX به تنظیمات آن تغییر میابد و نیازی به دوباره تعریف کردن کلیدها نیست.پس بلافاصله پس از اتصال به کنترلر شما کلیدهای پایه را برای ان کنسول بر روی موسس و کیبورد خود خواهید داشت
لازم به ذکر است این دستگاه از موس و کیبورد های بدون سیم نیز پشتیبانی میکند ولی بهترین حالت بازی را با موس و کیبورد دارای سیم و با وضوح بالا تجربه خواهید کرد.
برای اتصال ماوس و کبورد به کنسول های PS4-XBOX ONE اتصال دسته به پورت مربوطه بر روی مبدل الزامی است و بدون اتصال دستگاه کار نخواهد کرد.
امتیاز دیگر این وسیله راه اندازی بسیار آسان آن است و هیچگونه نیازی به تعریف کلید ها و تنظیمات اضافی پس از اتصال به کنسول نیاز نیست. در تصویر زیر نحواه اتصال موس و کیبورد و متعلقات به مبدل نمایش داده شده است.

چه موس و کیبوردی تهیه کنیم ؟

موس : مکس شوتر وان با اینکه قابلیت اتصال به همه نوع موس و کیبورد را دارد اما بهتر است برای بهره وری هرچه بیشتر از دستگاه و بالاترین کیفیت بازی از موس سیمی با دقت حداقل ۱۰۰۰dpi استفاده شود.

کیبورد : هر نوع کیبوردی ( سیمی یا وایرلس ) قابلیت اتصال به مبدل را داراست و مشکلی با مکس شوتر وان ندارند.

تغییر چیدمان کلید ها به چه صورت است ؟

دستگاه مکس شوتر وان بدون نیاز به تنظیمات خاص می تواند به کنسول بازی شما متصل شده و شروع به کار کند . ان مبدا به شما این امکان را میدهد که به صورت مستقیم و با استفاده از کیبورد کلید ها را تغییر دهید. با مکس شوتر وان max shooter one می توانید ۱۱ حالت مختلف برای چیدمان کلیدهای کیبورد و موس و با دقت و حساسیت دلخواه برای بازیهای مختلف تعریف کنید. همچنین برای راحتی و سرعت بیشتر در تعریف و تنظیم پروفایل های مورد نظر  نیز ، شما می توانید از طریق نرم افزار ویرایشگر  ارائه شده کلیدها را جابجا نمایید.برای این کار نرم افزار  را دانلود کرده و مطابق ویدئوی راهنمای ارائه شده عمل نمایید.  دستگاه مکس شوتر  را به کامپیوتر متصل کرده و پروفایل های مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تعریف نمایید و از بازی های خود لذت ببرید.

برای اتصال مبدل موس و کیبورد به کنسول PS4 

  1. ابتدا کنترلر را از منوی تنظیمات PS4 خاموش کنید.سپس موس و کیبورد را به پورت USB در جلوی مبدل متصل کنید.لازم به ذکر است بهتر است از موس و کیبورد های بدون هاب USB و قابلیت ماکرو، برای عملکرد بهتر و دقیقتر مبدل استفاده کنید. وضوح موس متصل شده باید بیش از ۱۰۰۰ dpi باشد تا از دقت نشانه گیری لذت ببرید.
  2. کنترلر را با کابل micro usb به پورت تعبیه شده در کنار مبدل متصل نمایید.
  3. دکمه PS)HOME) بر روی کنترلر را فشار دهید و در اکانت خود لاگین کنید سپس دکمه خانه بر روی مبدل را فشار دهید و دوباره در پروفایل همان کاربر لاگین شوید در این زمان چراغ های موجود بر روی مبدل روشن میشوند که بیانگر شناسایی موس و کیبورد توسط مبدل است حرف K مربوط به کیبورد، حرف M مربوط به موس، حرف T مربوط به حالت استفاده از کد ماکرو و حرف P بیانگر فعال شدن حالت برنامه نویسی  و تغییر چیدمان کلید است.

در نهایت از تجربه استفاده از موس و کیبورد بر روی کنسول لذت ببرید....

مکس شوتر وان - تبدیل موس و کیبورد برای کنسول PS - XBOX

[vc_zigzag]

آموزش آپدیت مبدل مکس شوتر وان Max Sooter One :

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one

نسخه های جدید از مبدل مکس شوتر ، برای رفع مشکلات و داشتن سازگاری بهتر با دستگاه های جدید میباشد که به صورت اختصاصی از شرکت MY FLASH منتشر میشود . به روز رسانی آن حداکثر ۵ دقیقه از وقت شما را میگیرد و نیازی به نرم افزار های خاصی برای اجرا کردن فایل آن نیست .

مراحل آپدیت مبدل مکس شوتر وان : 

۱ . اول از همه ی کار ها و اتصال مبدل ، شما باید آخرین ورژن از آپدیت را از لینک زیر که به صورت یک فایل ( .exe ) است ، دانلود کنید . این فایل نیاز به نصب ندارد و تنها با و بار کلیک کردن بر روی آن ، صفحه ای برای شما باز میشود . مطابق شکل زیر :

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one


-بخش های نرم افزار آپدیت مکس شوتر وان : 

  • DEVICE  : مشخصات مبدل شما را نشان میدهد .

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one

  • DEVISE VERSION : در این قسمت ، بعد از اتصال مبدل ، ورژن مبدل شما را نمایش میدهد .

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one

  • FILE VERSION : در این بخش ، نسخه ی آپدیت این نرم افزار را به شما نمایش میده . 

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one


 

۲ . اولین نکته ای برای اتصال باید بسیار به آن توجه داشته باشید این است که ، زمانی که نرم افزار بر روی دیکستاپ شما باز است ، شما باید دکمه ی وسط مبدل را قبل از اینکه مبدل را به پورت USB کامپیوتر متصل کنید ، فشار دهید و همانطور که نگه داشته اید ، کابل را به سیستم خود متصل کنید ، تا نرم افزار مطابق شکل زیر ، تمام مشخصات مبدل شما را نشان دهد و این نشان دهنده ی درست وصل کردن مبدل میباشد  . 

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one


 توجه : این روش تنها برای آپدیت کردن مبدل به کار میرود و در این حالت هیچ چراغی از مبدل روشن نمی باشد . اما برای تغیر چیدمان با نرم افزار تنها کافی است مبدل را متصل کنید که چراغ ۱ مبدل در این حالت روشن میشود .


۳ . در این مرحله تنها کافی است دکمه ی UPDATE را فشار دهید تا نرم افزار به صورت خودکار مبدل را به روز رسانی کند . 

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one

۴ . بعد از نصب نسخه ی جدید که چند ثانیه بیشتر وقت شما رو نمی گیره ، پیغامی همانند شکل زیر برای شما به نمایش می آید که نشان دهنده ی سالم نصب شدن آن میباشد و تنها کافی است OK را بزنید . 

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one


توجه : آخرین نکته ای که باید در باره آپدیت مبدل مکس شوتر وان باید توضیح دهم این است که شما بعد از زدن دکمه ی OK ، باید ۳۰ ثانیه الی ۱ دقیقه مبدل را از کابل USB جدا نکنید تا مبدل سیستم جدید خود را شناسایی کرده و راه اندازی شود . اگر شما بعد از نصب آن را بکشید ، امکان سوختن و یا مورد پیدا کردن مبدل هست .


در آخر شما مشاهده میکنید که ورژن دستگاه شما با ورژن نرم افزار که پایین آن قرار دارد یکی است . و شما میتوانید مبدلخود را کشیده و دوباره به بازی کردن با آن بپردازید .  امیدوارم این آموزش موثر بوده باشه و از آن لذت برده باشید .

آپدیت مبدل مکس شوتر وان max shooter one

 

http://www.20script.ir