نقد و برسی مکس شوتر وان و هوری تک

نقد و برسی مکس شوتر وان و هوری تک

نقد و برسی مکس شوتر وان و هوری تک  ( Hori Tac و Max Shooter One )

هوری تک ( hori tac )

کاربران حرفه ای PC در دیدگاه های خود به ما به دنبال راهی برای استفاده از موس و کیبورد در پلی استیشن ۴ بودند. این محصول چیزی است که این گیمر های حرفه ای به آن نیاز داشتند. این ماوس و کیبورد با مجوز سونی توسط شرکت ژاپنی Hori طراحی و ساخته شده است و دکمه های لازم برای بازی را دارد.کاربران PC میتواند حالا با قیمتی بسیار ارزان تر از یک PC کنسول PS4 را تهیه کرده و با خرید این موس و کیبورد ارگونومیک تجربه ای کاملا منحصر به فرد از گیمینگ را داشته باشند.

این محصول شامل :

۱عدد موس و ۱ عدد کیبورد می باشد.
هوری تاک علاوه بر ظاهر زیبا مزایا و معایب بیاری دارد، به عنوان مثال میتوان به امکانات بسیار زیاد و گیج کننده تنظیمات ماوس اشاره کرد که زمان زیادی نیاز است تا بتوان سرعت و دلخواه مورد نطر را بدست اورد.
هوری تاک دارای ۳ پروفایل برای تنظیمات مختلف ماوس و کیبورد میباشد.از معایب دیگر دستگاه ماوس دستگاه میباشد.
در صورتی که ماوس خراب بشود شما با ماوس دیگری نمیتوانید سرعت Sense‌ ماوس را از خود ماوس تعییر بدهید.
جمع بندی: دستگاهی با قیمت کمی بالا اما ظاهر زیبا
معایب :سخت بودن تنطیمات و ست کردن دلخواه خود برروی دستگاه.

مکس شوتر وان ( max shooter one )

مبدل موس و کیبورد Max Shooter One به شما این امکان را میدهد که سریعتر و دقیقتر، از همه ی بازی ها خصوصا بازی های FPS (شوتینگ اول شخص)، کاملا مشابه رایانه بر روی کنسول های PS4 – PS3 -XBOX 0NE – XBOX 360 لذت ببرید.
این مبدل توسط کمپانی پرافتخار ACTIVISION کدنویسی شده و کوچکترین لگ و تاخیر در انتقال حرکت از موس و کیبورد به کنسول وجود ندارد. کمپانی سازنده پیشنهاد کرده برای حداکثر دقت و لذت نشانه گیری با موس، از موس های با وضوح بیش از ۱۰۰۰ dpi استفاده شود. این مبدل قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد های وایرلس یا بیسیم را نیز داراست ولی پیشنهاد میشود که تنها از موس و کیبوردهایی بیسیم مخصوص گیم که فاقد تاخیر یا لگ هستند استفاده نمایید و در غیر این صورت به احتمال کمی با لگ مواجه خواهید بود. این مبدل به صورت Plug and Play بوده و بدون نیاز به دستگاه های جانبی مانند تلفن هوشمند و رایانه به راحتی راه اندازی شده و قابل استفاده است.
قابلیت ویژه این مبدل این است که میتوان چیدمان کلید ها را به دو روش تغییر داد. در روش اول میتوان به راحتی از طریق کیبورد متصل شده به مبدل این تغییر را انجام داد و در روش دوم میتوان با راه اندازی برنامه اختصاصی مربوط مبدل بر روی رایانه ، کلید ها را جایجا کرد.
این مبدل قابلیت تعریف dead zone را داراست . dead zone به این معنی است که حساسیت مبدل را میتوان نسبت به جابجایی های ریز و کوچک موس تغییر داد. مثلا اگر جابجایی موس در حد ۰.۱ میلیمیتر بود نشانه بر روی صفحه نمایش جابجا نشود
ویژگی منحصر به فرد دیگر این مبدل موس و کیبورد برای ps4 در مچبند ویبراتور آن است. این مچبند تمام لرزش های تعریف شده در بازی های کنسول را به دست شما منتقل میکند که میتوان تجربه جدیدی برای گیمرهای رایانه بشمار رود.
قابلیت اتصال هدفون از دیگر ویژگی های این مبدل است . در سایر مبدل های موس و کیبورد پس از اتصال مبدل به کنسول هدفون قطع شده و نمیتوان صدا را از طریق اتصال به کنترلر درباق کرد و بر روی مبدل نیز قابلیت اتصال هدفون وجود ندارد. در مبدل Max Shooter One دریاف صدای بازی و چت نیز در اولویت قرار داشته و از ان فراموش نشده . میتوان با اتصال هد فون به آن از تمام صداهای بازی لذت برد.

جمع بندی:

مکس شوتر از ایکس باکس پشتیبانی میکند اما هوری تاک نه.
مکس شوتر درصورت خرابی کیبورد و ماوس میتوان هردو تا تعویض کرد و بازهم از آن استفاده کرد ما در هوری تاک در صورت خرابی کیبورد باید دستگاه را به دور بیاندازیم.
مکس شوتر دارای ۱۲ پروفایل برای بازی ها و تنظمیات مختلف میباشد اما هوری تاک فقط ۳ پروفایل را دارا است.
هوری تاک نیازی به دسته ندارد و مستقیم متصل میشود اما مکس شوتر نیاز به دسته دارد که در نتیجه عمر دسته کم خواهد شد جون همیشه روشن خواهد بود.
مکس شوتر از Delay‌و لگ بساز کمتری نسبت به هوری تاک برخوردار است که این مهم ترین وجه تمایز دستگاه میباشد.
مکس شوتر نصف‌قیمت هوری تاک را دارا است و از هر لحاظ مکس شوتر انتخابی بهتر و به صرفه تر میباشد.
این محصول را نیز همچنین میتوانید از همین وبسایت خریداری کنید.

نویسنده و گوینده نقد و بررسی : فرهاد توانا

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

http://www.20script.ir